Ing. Radek Tomsa - IT SERVICE

Děláme to pro Vás.

 

tel: +420 602781131

email: info@tomsa.net

Malonákladový tisk

Pokud nechcete tisknout tisíce kusů publikací offsetem s vysokými fixními náklady, nabízíme vám tisk v řádech desítek či stovek kusů v barevném i černobílém provedení. Použité technologie jsou kvalitativně srovnatelné s offsetem s nesrovnatelně nižšími fixními náklady.

Nabízíme vám jedno i oboustranný tisk až do formátu A3+ s možností vazby.

Here at Tomsa we understand the importance of good quality printing and we work hard to ensure that you receive the best service from us at all time. Our vast experience means that we are able to print anything from movie posters, to a poster for a PartyPokerCzech Republic event, to an important document. Whatever we print it will all be of the same high quality.

Our advanced technology means that we can make any effect you require become a reality. It is essential to us that you really are proud of your final printed item. Using an established and popular printing firm will make the world of difference, certainly more than you could ever expect it to make.

 

Pomalý, ale cenově velmi efektivní tisk s kvalitou blížící se offsetovému tisku. Ideální pro tisk prezentační grafiky, návodů a barevných publikací.

Barevný tisk voskovou technologií

Rychlý barevný tisk na výkonných laserových strojích s odpovídající kvalitou.

Barevný tisk laserovou technologií

Levný kvalitní černobílý tisk se škálovatelnou rychlostí.

Černobílý tisk

Pořízením vázacích a řezacích strojů bylo dosaženo ucelené nabídky.

Vazba knih, vyřezávaná samolepící reklama,