Ing. Radek Tomsa - IT SERVICE

Děláme to pro Vás.

 

tel: +420 602781131

email: info@tomsa.net

Internetové stránky levně

V dnešní době, elektronických komunikací je již téměř povinností existovat na internetu. Prezentovat zde svou osobu či firmu patří prostě k dobrému jménu. Naše společnost vám umožní tento záměr realizovat za lidovou cenu. Rozsáhlejší projekty dodáváme za obvyklých podmínek.

Cena od 300,- Kč / rok

Chcete mít vlastní doménu např. www.novak.cz, nebo dokonce www.novak.com? Rádi ji pro vás zaregistrujeme a zadministrujeme. Registrování se řídí mezinárodními pravidly, která je ovšem třeba respektovat. To mimo jiné znamená, že lze zaregistrovat pouze doménu, která ještě není registrována. Rádi vám případně navrhneme alternativní název domény.

Zaregistrování a udržování domény II. stupně

Pokud již vlastníte e-mailovou adresu na nějakém portále (Seznam, Volny, Cesnet... karno@volny.cz) můžete ji i nadále využívat, ale navíc se můžete prezentovat adresou např. karel@novak.cz

Vlastní e-mailové schránky

Cena od 400,00 Kč /  rok

Pokud již vlastníte webové stránky a máte je umístěny na nějakém portále (Sezmam, Volny, Cesnet ... např. www.volny.cz/novak) můžete je i nadále využívat, ale navíc se můžete prezentovat plnou doménovou adresou www.novak.cz

Přesměrování domény na existující webovou stránku

Cena: 500,00 Kč

Na základě vašich představ vám z dodaných grafických a textových podkladů, vytvoříme základní internetovou prezentaci. V ceně je jedna korekce středního rozsahu. Další změny jsou zpoplatněny hodinovou sazbou 850,- Kč.

Vytvoření jednostránkové internetové prezentace